Депутати затвердили Програму економічного та соціального розвитку Канівської громади на 2022-2024 роки


Повернутись

Програму економічного та соціального розвитку на 2022-2024 роки (далі – Програма) затверджено під час сесії Канівської міської ради 25 листопада ц.р. Ця Програма не лише базується на Стратегії розвитку нашої громади до 2030 року з врахуванням державної та регіональної стратегій. У ній сконцентровані та деталізовані пріоритетні завдання і заходи міських цільових програм, стратегічних планів та програм структурних підрозділів виконавчого комітету, підприємств, установ, організацій на середньостроковий період; окремо визначаються проєкти, що мають фінансуватися за кошти міського бюджету.

На 2022 рік Програмою передбачено перелік заходів, що можуть бути реалізовані за рахунок бюджетів різного рівня. Основні витрати спрямовуються на будівництво, реконструкцію, капітальний/поточний ремонти об’єктів інфраструктури та покращення матеріально-технічного забезпечення. Так, орієнтовна сума на житлово-комунальне господарство складає 49,7 млн грн, на освіту – 25,8 млн грн, на охорону здоров’я – 17,7 млн грн, на будівництво – 6,8 млн грн, на  соціальний захист – 6,2 млн грн.

Зокрема, на придбання та капітальний ремонт спецтехніки для потреб комунальних підприємств сфери ЖКГ заплановано витратити 17,2 млн грн. Також плануються заходи з капітального ремонту будівель ЗОШ № 3, дитячого садочку «Сонечко», вестибюлю й спортивної зали ЗОШ №1, будівництво внутрішнього туалету в Хмільнянському ліцеї на загальну суму 15,5 млн грн.

Крім того, слід окремо відзначити пріоритетний розвиток медичної сфери в скрутний для всіх період. Потреби Канівської багатопрофільної лікарні на придбання обладнання і предметів довгострокового користування  (відеоендоскопічна система, флюрограф з цифровою обробкою, програмно-апаратний комплекс для телемедицини тощо) визначені в сумі 9,6 млн грн; проведення робіт по об’єкту «Канітальний ремонт відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії» – 4 млн грн. Для фінансування потреб Канівського Центру ПМСД заплановано кошти у розмірі 1,3 млн. грн.

Значна увага Програмою приділяється розвитку та покращенню інфраструктури приєднаних до громади сіл. На реконструкцію мереж вуличного освітлення в селах Канівської громади заплановано 2 млн грн, на заходи з благоустрою – 3,3 млн грн. Загальний перелік проблемних питань по селах громади налічує суму приблизно 9 млн грн.

Слід додати, що реалізація заходів і проєктів, які передбачені Програмою, можлива при наявності відповідних коштів в міському бюджеті та отриманні субвенцій і дотацій з місцевого, обласного, державного бюджетів, а також інших коштів, не заборонених законодавством України.

Детально з Програмою економічного і соціального розвитку Канівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки можна ознайомитись за посилання (ЗАВАНТАЖИТИ).

  Друк статті