Канівці провели в останню путь захисника України Сергія Кобченка


Повернутись

Невтішна статистика війни черговий раз донесла до Канева звістку про те, що скорботний список наших земляків, які відійшли у вічність, захищаючи Україну, поповнився ще одним захисником з міста Канів - Сергієм Кобченком.

25 квітня ц.р. гранатометник С.Кобченко, в районі Авдіївки отримав кульове поранення, несумісне з життям, і загинув.

Кілька сотень людей зібралося у четвер, 27 квітня ц.р., біля міського будинку культури, де відбулося прощання з Сергієм та жалобний мітинг.

- Віднині ім’я Сергія Кобченка стане в ряд з героями-земляками, які захищали Україну в новітній історії, стверджуючи те, що українці - вільний народ, - звернувся до присутніх Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Також очільник міста згадав усіх героїв Канівщини, які загинули під час виконання свого військового обов’язку в зоні проведення АТО: Андрія Петрушенка, Анатолія Чупилку, Олександра Перцева, Олександра Мороза, Івана Григоровича.

Як повідомив військовий комісар Канівського об’єднаного міського військового комісаріату Віталій Орел, старший сержант Сергій Кобченко народився 6 червня 1972 року. Навчався в місцевій школі №4, потому здобув професійно-технічну освіту в Ленінграді.

В період з 1990 по 1992 роки Сергій проходив строкову військову службу. 25 лютого 2016 року був призваний на військову службу за контрактом до навчального центру Десна. Здобувши військово-облікову спеціальність гранатометника, в подальшому був направлений на службу в 72-у окрему механізовану бригаду. 25 квітня отримав вогнепальне поранення від снайпера, яке виявилося для воїна смертельним.

- Сергій Кобченко був порядним військовослужбовцем, надійним побратимом для своїх командирів і бойових товаришів, - зауважив В.Орел та вручив донці воїна Валерії почесну відзнаку за заслуги перед Черкащиною.

Хвилиною пам’яті жителі міста вшанували пам'ять героя і під слова пісні «Пливе кача по Тисині…» провели його в останню путь.

  Друк статті