Цікаве на цю тему:

У вівторок, 11 січня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас взяв участь у робочій нараді під головуванням очільника Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Скічка.

На зустріч було запрошено керівників профільних департаментів та Служби автомобільних доріг. Серед основних питань, які цього дня розглядались ˗ ремонт дорожнього покриття по вулиці Енергетиків, частина якої  знаходиться на утриманні Служби автомобільних доріг.

– Це головна дорога міста і вона в жахливому стані. Лише спільними зусиллями ми зможемо її відремонтувати, – зазначив Ігор Ренькас.

Після детального обговорення цієї проблеми учасники наради вирішили, що проектно-кошторисна документація на ремонт дорожнього покриття буде розроблена за рахунок Служби автомобільних доріг, а проектно-кошторисна документація на ремонт тротуарів вздовж вулиці Енергетиків – за рахунок міського бюджету.

Як зауважив Олександр Скічко, залучившись підтримкою народних депутатів, що представляють Черкаську область у Верховній Раді, облаштування доріг у Каневі за рахунок коштів державного бюджету в 2022 році продовжуватиметься.

  Друк статті