У Канівській Молодіжній раді обирали нову очільницю та звітували про роботу


Повернутись

На початку січня ц.р. відбулося чергове засідання Молодіжної ради. Серед питань порядку денного - обрання нового голови Молодіжної ради, звітування про виконану роботу за час повноважень, формування робочої групи щодо створення Молодіжного центру та інше.

Зокрема, головою консультативно-дорадчого органу обрано ученицю Канівської школи №4 Таїсію Кудряшову, радником голови – громадську активістку Лесю Шульгу.

 - В подальшому членів Молодіжної ради чекає багато роботи. В першу чергу працюватимемо над покращенням якості життя молоді Канівської громади та намагатимемося залучати її до змін, ˗ розповідає про плани на майбутнє голова Молодіжної ради Таїсія Кудряшова.

Присутня на засіданні заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова, привітала новообрану молодіжну очільницю, а також висловила подяку активним молодим людям

- Приємно бачити, що члени Молодіжної ради активні та налаштовані на співпрацю. Хочеться побажати їм реалізації усіх задуманих ідей та планів. Впевнена, що Канівська Молодіжна рада зможе згуртувати молодь і стати творцем прогресивних змін для нашої громади, - зауважила Тетяна Жівотова.

В ході заходу про діяльність Молодіжної ради майже за рік роботи прозвітував  Михайло Фесенко, який виконував обов’язки голови цього дорадчо-консультативного органу з квітня минулого року до 5 січня ц.р. Зокрема, він повідомив, що за 2021 рік молоді вдалося зробити більше, ніж було заплановано. Так, молодіжні активісти займалися волонтерством, благоустроєм зон відпочинку міста, брали участь у тематичних тренінгах і навчаннях, проводили різноманітні заходи і, найголовніше, ініціювали розробку Програми підтримки молоді, а також створення Молодіжного центру.

На засіданні вкотре оновили склад молодіжного органу, прийнявши до своїх лав двох нових членів, натомість 2 осіб було виключено у зв’язку із відсутністю на засіданнях. Нині до складу Молодіжної ради при Канівській міській раді входить 26 членів.

Нагадаємо, Молодіжна рада  консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. Строк дії повноважень складу Молодіжної ради становить два роки.

 

 

 

Поіменний список членів Молодіжної ради при Канівській міській раді  (Завантажити).

Звіт про виконання плану роботи Молодіжної ради у 2021 році (Завантажити).

  Друк статті