У Каневі на дистанційне навчання переходять три школи


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Відповідну інформацію було озвучено в ході позачергово засідання міської комісії ТЕБ та НС, яке відбулося у четвер, 27 січня. Відсьогодні на «дистанційку» перейшла школа №4. З понеділка, 31 січня ц.р., навчально-виховний процес у дистанційному форматі впроваджують для спеціалізованої школи №6 та рекомендовано санаторній школі.

Як повідомив керуючий справами Володимир Святелик, прийняття рішення щодо дистанційного навчання пов'язано з різким стрибком захворюваності на COVID-19 серед учнів та працівників навчальних закладів.

˗ Станом на сьогодні Канівська громада перебуває у «жовтій» зоні карантину. Однак ми бачимо, що показники захворюваності на COVID-19 стрімко зростають. Тільки за вчорашній день маємо 106 офіційно підтверджених випадків захворювання, серед яких 29 дітей, ˗ підкреслив Володимир Святелик.

Враховуючи рекомендації Міністерства освіти, він звернув увагу присутніх на заборону проведення масових заходів у всіх навчальних закладах Канівської громади, а також перебування сторонніх осіб на їх території.  

Заслухали на засіданні і інформацію представників медичних закладів Канівської громади. Зокрема директор Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова розповіла про статистику захворюваності та перебіг хвороби.

- Ситуація невтішна, бо хворих дуже багато. Якщо минулого тижня у нас було всього 56 амбулаторних хворих, то сьогодні їх вже 280. Проте перебіг хвороби став легшим. Наразі на госпіталізацію ми відправляємо дуже мало людей, - розповіла Наталія Горьова.

Також медик наголосила на необхідності посилення вакцинації серед населення.

- Я вкотре закликаю зважено і серйозно віднестися до питання вакцинації. І нагадую, що вакциновані люди мають значно легший перебіг захворювання. А наразі є можливість вакцинуватися як бустерною, так і додатковою дозами вакцин проти COVID-19, - зауважила вона.

Представник Канівської багатопрофільної лікарні Володимир Сіліцький повідомив, що лікарню віднесено до резервної хвилі закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Наразі в лікувальному закладі розгорнуто 74 ліжка, які забезпечені киснем та додатково є ще 67 концентраторів. За останній медичний заклад час направив на лікування до «ковідних» госпіталів у Черкаси та Золотоношу 2 пацієнтів.

По завершенню засідання присутні вкотре наголошували на важливості дотримання протиепідемічних заходів: масковий режим, збереження соціальної дистанції, дотримання правил особистої гігієни.

  Друк статті