Одноразову грошову допомогу на лікування можуть отримати жителі Канівської громади

Рішення «Про затвердження Положення про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Канівської міської територіальної громади» було ухвалене членами виконкому у ході засідання 26 січня ц.р.

Відповідно до нього, як і раніше мешканці громади, що потрапили у складні життєві ситуації, мають скрутне матеріальне становище, потребують коштів для проведення дороговартісного лікування чи придбання засобів реабілітації (ортези, протези) та за інших особливих обставин можуть розраховувати на одноразову матеріальну допомогу.

Така допомога надається ветеранам, учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та інших захворювань, малозабезпеченим верствам населення, для проведення лікування чи придбання засобів реабілітації (ортези, протези, слухові апарати, тощо) за рахунок коштів  передбачених на виконання міської комплексної  програми «Турбота».

Остаточний розмір грошової допомоги визначається спеціальною комісією індивідуально у кожному конкретному випадку залежно від матеріального стану, складності проблеми заявника та наявних коштів.

Підставою для отримання такої допомоги є заява громадянина на ім’я міського голови. Для розгляду питання про виділення одноразової матеріальної допомоги необхідні наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код, банківський рахунок, медична довідка, довідка про доходи членів родини за останні 6 місяців, копія посвідчення ветерана, учасника бойових дій,  особи з  інвалідністю внаслідок війни та інших захворювань, акт обстеження матеріально-побутових умов. Відповідний перелік документів подається до Канівського ЦНАПу.