Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни!

 У ці дні разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам'яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У цю пам'ятну і святу для всіх нас дату вкотре усвідомлюю, в якому неоплатному боргу ми всі перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Наш земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Сьогодні кривава військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, ледь не щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Титанічна битва нашого народу за перемогу триває. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей.

Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

 Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!  

 Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

 Канівський міський голова Ігор Ренькас

  Друк статті