Старшокласники Канівської школи №3 побували на професіографічній екскурсії


Повернутись

4 травня ц.р. Канівський міськрайонний центр зайнятості в рамках КВЕСТ-гри «Моя професія» організував і провів для учнів 8-х, 10-х класів Канівської школи № 3 професіографічну екскурсію в ТОВ «Магнітприлад».

Фахівець центру зайнятості ознайомила школярів зі станом ринку праці в районі, актуальними професіями, перспективами працевлаштування молоді.

Натомість директор ТОВ «Магнітприлад» Я.Федорин розповів учасникам екскурсії про становлення підприємства, виробництво та збут продукції, попит її серед населення та в народному господарстві нашої держави.

Після вступної загальної частини для учнів провели екскурсію по підприємству. Під час ознайомлення з виробничим процесом школярі пізнали професії, за якими трудяться працівники на підприємстві, а саме токар,  верстатник широкого профілю, фрезерувальник, радіомонтажник.

Загалом в екскурсії взяли участь 32 школярі.

Учні та класний керівник були щиро вдячні директору підприємства та спеціалістам центру зайнятості за вміло та добре організований захід, інформує Канівський міськрайонний центр зайнятості.

  Друк статті