Благодійний фонд «ФармВарта» передав Каневу чергову партію ліків


Повернутись

У п’ятницю, 12 травня ц.р., відбулося чергове засідання комісії  з питань взаємодії з Благодійною організацією «Благодійний фонд «ФармВарта», у якому взяли участь головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник, головний лікар Канівського центру ПМСД Валентина Андрон, депутати Канівської міської ради Микола Козин і Галина Каретнікова, завідувач відділення соцдопомоги територіального центру Лідія Литвин та інші.

Привід – надходження від благодійного фонду чергової партії ліків для жителів міста.

Як повідомив виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик, цього разу «ФармВарта» передала Каневу препарати: «Лактовіт форте», сироп від кашлю «Мілістан» і порошки для приготування розчину для ін’єкцій «Ронем» і «Сульбактомакс». Загалом – медикаментів на суму близько 260 тисяч гривень.

В ході засідання комісія вирішила, що порошки для приготування розчину для ін’єкцій будуть передані Канівській центральній районній лікарні, а «Лактовіт форте» і сироп від кашлю «Мілістан» відпускатимуться жителям міста без рецептів через територіальний центр управління соцзахисту. Відпуск ліків розпочнеться з 19 травня ц.р.

 

  Друк статті