Оголошується конкурс дитячого малюнка «Мої дідусь та бабуся — пенсіонери»

Цікаве на цю тему:

Канівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області оголошує конкурс дитячого малюнка «Мої дідусь та бабуся — пенсіонери» до Міжнародного дня захисту дітей серед жителів м. Канева та Канівського району. Конкурс триватиме з 11 до 29 травня 2017 року. Переможці візьмуть участь у  другому етапі  конкурсу, який проведе головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.
Для участі в конкурсі потрібно надіслати фото малюнку (з темою листа «Дитячий малюнок») на адресу Канівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області (2328@ck.pfu.gov/ua).
Конкурс проводиться за трьома віковими групами:
– Молодша група – з 5 до 8 років.
– Середня група – з 9 до 12 років.
– Старша група – з 13 до 16 років.
Переможець конкурсу в кожній віковій групі отримає подарунок. Правила участі в конкурсі:
Учасник конкурсу має надіслати фото роботи в зменшеному розмірі – не більше, ніж 2 Мб – одне фото, в форматі JPEG з темою повідомлення «Дитячий малюнок». В електронному листі, окрім фото самого малюнку, має бути текстовий файл з описом:
– П. І. Б. учасника, вік дитини.
– контактний телефон батьків та адреса електронної пошти;
– назва фото.
  1. Переможців визначають організатори конкурсу.
  2. Малюнки можуть бути виконані на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці (масло, акварель, темпера, гуаш, туш, кольорові олівці, фломастери, крейда і т.д.), формат А4, але обов'язково повинні бути кольоровими (не чорно-білими).
  3. У конкурсі беруть участь малюнки дітей, які вони намалювали самостійно, і не з Інтернету.
  4. Від одного учасника (дитини) приймається один малюнок.
  5. Малюнки повинні бути підписані: ім’я і вік дитини на лицевій стороні.
  6. Учасник конкурсу погоджується, що його робота може бути надрукована в будь-якому регіональному виданні, на виставці чи розміщена на будь-якому інтернет-порталі без виплати винагороди.
  7. У випадку виникнення претензій з боку третіх осіб стосовно робіт, надісланих на конкурс, учасник зобов’язується урегулювати їх своїми силами. Учасники конкурсу є відповідальними за порушення авторських прав і прав третіх осіб.