Наше майбутнє у Шевченкових заповітах: у Каневі відзначили 208-му річницю від дня народження Кобзаря


Повернутись

Шевченко писав свої вірші та твори чорнилом майбутнього. Те, що написано Тарасом, сьогодні відбувається в Україні. Своїми творами він більше, ніж 200 років тому, попереджав, що Україну чекає тяжка війна з російським агресором. Наш духовний батько і пророк показав, що ідея "руського міру" не нова, вона існувала і в його час.

Російський ворог сьогодні, як і тоді, показує своє бажання підкорити українців, розпочавши вранці 24 лютого підлу кровопролитну війну. Втім, попри це ми єднаємося та не забуваємо про нашого духовного батька. Сьогодні, 9 березня, виповнилося 208 років від дня його народження.

Ранком представники міської влади на чолі з Канівським міським головою Ігорем Ренькасом та небайдужі канівці зібралися на Чернечій горі для того, щоб покласти квіти та вшанувати пам'ять свого славетного сина.

˗ Зараз настав в такий час, що нам як ніколи потрібно об'єднатися та дати жорстку відсіч російським загарбникам, ˗ наголосила у своїй промові в.о генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко.

Пам’ятаймо, що за рік до смерті Тарас Шевченко сформував остаточне бачення українського майбутнього: "І на оновленій землі врага не буде, супостата,  а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі". Тому перемога за нами, бо з нами Правда, з  нами Бог!

  Друк статті