«I love Kaniv»: у місті може з’явитися новий арт-об’єкт


Повернутись

Імовірно найближчим часом в Каневі з’явиться нова мала архітектурна форма, а саме напис із великих об’ємних літер - «I love Kaniv».

Подібні «пам’ятники-освідчення» в коханні до рідного міста вже давно прописалися в багатьох населених пунктах України, Європи і світу загалом.

Як повідомляє Канівський міський голова Ігор Ренькас, ідея встановити в Каневі подібний арт-об’єкт виникла вже давно. В минулому році працівники ПП «Канівархдизайн» навіть розробили проект.

- Сама конструкція буде виготовлена з металу. Висота об’ємних букв - 1,20 м, - говорить І.Ренькас. – Увечері вся конструкція підсвічуватиметься.

Загальний кошторис проекту складає близько 100 тис.грн. Фінансування відбуватиметься за рахунок спонсорів та міського бюджету.

Встановити об’єкт «I love Kaniv» планують біля фонтану, що на вході до набережної р.Дніпро (вулиця Героїв Дніпра), вже в червні ц.р.

- Якщо все вдасться у жителів і гостей міста з’явиться ще один туристичний об’єкт, біля якого можна зробити гарне фото на згадку про улюблене місто Канів, - зізнається міський голова.

  Друк статті