Важливо! Уточнено порядок реєстрації внутрішньо переміщених осіб, які прибули до Канівської громади (ОНОВЛЕНО)


Повернутись

Відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

Тому для того, щоб швидко зібрати інформацію про внутрішньо переміщених осіб, що прибули до Канівської міської територіальної громади, побачити їх «соціальний портрет» і зрозуміти їхні потреби, таким особам потрібно звернутися до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету міськради (адреса: м. Канів, вул. Шевченка, 49)

Тож прохання всіх, хто ще не зареєструвався у Канівській громаді, звернутися. Реєстрація проводиться щодня з 9-00 до 16-00.

  Друк статті