Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту


Повернутись

Зміст проекту:  проект  рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Канева».
Адреса розробника: м. Канів, вул. О. Кошового, 2, фінансове управління виконавчого комітету Канівської міської ради.
Спосіб оприлюднення: текст проекту рішення розміщений на веб-сторінках Канівської міської ради в розділі «Регуляторна політика: Оприлюднення проектів регуляторних актів».  З положеннями та ставками місцевих податків і зборів на території міста Канева відповідно до вищевказаного проекту рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Канівської міської ради в розділі «Регуляторна політика: Оприлюднення проектів регуляторних актів» за посиланням http/www.kaniv-rada.gov.ua.
Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Канівської міської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території міста Канева» розміщений на сайті Канівської міської ради в розділі «Регуляторна політика: Оприлюднення проектів регуляторних актів» (електронна адреса : http/www.kaniv-rada.gov.ua).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду на протязі місяця з моменту опублікування проекту регуляторного акту.
Більш детальну інформацію щодо проекту рішення можливо отримати у фінансовому управлінні виконавчого комітету Канівської міської ради (кабінет відділу планування доходів, тел..3-29-29).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надаються до фінансового управління виконавчого комітету Канівської міської ради  виключно в письмовому вигляді.
 Начальник фінансового управління Г.Карпушенко
  Друк статті