Сьогодні, як ніколи, православні України повинні бути єдині


Повернутись

В мережі Інтернет все частіше поширюються фейки та провокативні теми, які сіють розбрат серед українців. Однією з таких тем є церква. Президент України Володимир Зеленський та голова Офісу Президента Андрій Єрмак у своїх відеозвернення постійно закликають український народ єднатися.

Проте, все частіше серед населення починають лунати заклики щодо виступу проти Української православної церкви. Це можна розцінювати як одне із намагань російських провокаторів створити розкол серед єдиного українського народу.

Зараз всі наші сили мають бути вкладені в перемогу над ворогом, а не розбирання з церковними юрисдикціями.

Канівський міський голова Ігор Ренькас звернувся до священнослужителів та парафіян Українських православних церков, що знаходяться на території Канівської громади, щоб вони надали публічну відповідь щодо позиції їхніх церков.

Священники повідомили, що надають всебічну допомогу армії, біженцям та всім, хто постраждав внаслідок бойових дій, а також постійно моляться за мир, за стражденний український народ та за воїнів, які захищають нашу рідну землю.

Текст звернення та відповіді додаються.

Сьогодні, як ніколи, православні України повинні бути єдині. Ми не можемо піддаватися на провокації та сіяти розбрат, усі церковні питання слід розглядати і вирішувати виважено та з холодним розумом.

  Друк статті