До уваги вимушено переміщених осіб, які бажають скористатися евакуаційним потягом зі Сміли до Львова

Нині для тих, хто бажає залишити територію Черкаської області курсує евакуаційний потяг. Він відправляється зі Сміли (станція ім. Т.Г.Шевченка) до Львова (станція Чоп). Втім у зв’язку зі зниженням попиту на цей напрямок, потяг курсуватиме лише за попередніми заявками.

Відповідальною особою за здійснення підготовки заявки на евакуаційний потяг від Канівської міської територіальної громади є працівник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності Віктор Куча. Контактний телефон ˗ (04736) 3 22 34, 098 473 88 89.

При наборі контактного телефону, ви маєте надати наступну інформацію:

1. ПІБ бажаючих евакуюватися безкоштовним потягом за вказаним маршрутом, включаючи дітей всіх вікових категорій;

2. Вік громадян, включаючи дітей;

3. Номер контактного мобільного телефону бажаючих евакуюватися.

Першочерговість відправлення будуть мати:

• інваліди всіх груп;

• жінки з дітьми, жінки;

• громадяни похилого віку;

• багатодітні сім’ї.

Крім чоловіків призовного віку.

Додамо, потяг курсуватиме лише при умові надання заявок та достатньої кількості бажаючих.