19 травня ц.р. у Каневі на території міського ринку проходив ярмарок професій. Тут презентували свої послуги Канівський міськрайонний центр зайнятості та професійні напрямки ДНЗ «Канівське вище професійне училище».

Орієнтація на правильний вибір своєї трудової діяльності з врахуванням ситуації на ринку праці регіону, потреби місцевих роботодавців в трудових ресурсах та своїх особистих якостей – головне завдання ярмарку.

Відвідувачі ярмарку могли дізнатися як про освітні можливості, так і про працевлаштування.

Біля стенду ДНЗ «Канівське вище професійне училище» увагу відвідувачів привертала інформація про професії, які можна набути в училищі. Навчальний заклад презентував присутнім професії: кухаря, офіціанта, бармена; верстатника широкого профілю, оператора верстатів з програмним керуванням;  тракториста–машиніста с/г виробництва, слюсаря з ремонту с/г машин та устаткування, водія автотранспортних засобів; електрозварника  ручного зварювання, слюсаря з ремонту автомобілів. Дані професії користуються попитом в регіоні, а це гарантує працевлаштування після навчання.

Під час ярмарку для присутніх викладачами, майстрами та учнями Канівського вищого професійного училища були проведені майстер-класи майстрів декораторів, кулінарів, гончарів, радіотехніків. Широко були представлені наукові доробки учнів училища, які свого часу отримали нагороди та схвальні відгуки як на регіональних, так і на Всеукраїнських конкурсах. Особливу увагу присутніх привернув чи не єдиний у місті 3D-принтер! Практично на очах глядачів учні самотужки розробили і надрукували об’ємну модель державного герба – тризуба!

 Були також традиційні роздавання буклетів та спілкування у форматі «питання-відповіді».

Отримати цікаву та корисну інформацію мали змогу всі охочі, які побували на міському ринку.

За словами директора центру зайнятості Надії Коломієць, проведений захід допоміг краще зорієнтуватися у професійному виборі, розширив уявлення про послуги служби зайнятості та діяльність ДНЗ «Канівське вище професійне училище».

При підведенні підсумків роботи ярмарку професій зійшлися на тому, що питання професійної орієнтації та зайнятості населення, в тому числі молоді, є надзвичайно актуальним, оскільки кадровий потенціал кожного підприємства залежить від того, наскільки юнаки та дівчата вдало зорієнтуються на ринку праці. А фахівці служби зайнятості докладуть усіх зусиль, щоб допомогти їм у цьому.


 

Інформує Канівський міськрайонний центр зайнятості

  Друк статті