Оголошується конкурс на розміщення об’єктів сезонної торгівлі на території міста Канева


Повернутись

Виконавчим комітетом Канівської міської ради оголошується конкурс

на розміщення об’єктів сезонної торгівлі (торгівля плодоовочевою продукцією,

фруктами, кісточковими плодами, баштанними культурами) на території міста Канева

У конкурсі можуть брати участь суб’єкти господарювання та організації, незалежно від форми власності, які облаштовують об’єкти сезонної торгівлі, здійснюють діяльність у сфері організації відпочинку і розваг.

Для участі у конкурсі суб’єкт господарювання подає наступні документи:

 • заява;

 • письмові пояснення щодо того, яким чином буде забезпечено дотримання санітарно-гігієнічних норм;

 • обґрунтування щодо необхідної площі для розташування об’єкту сезонної торгівлі (схематичне зображення довільної форми розташування об’єктів сезонної торгівлі на місцевості ) ;

 • фотофіксація або візуалізація об’єкта сезонної торгівлі;

 • лист – згода про укладання Договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою;

 • індивідуальна конкурсна пропозиція.

     Документи, запечатані у непрозорий конверт (пакет), подаються до конкурсної комісії за адресою: 19000, Черкаська обл., м. Канів, вул. Олега Кошового, 3 особисто або поштою.

На лицьовому боці конверта (пакета) необхідно вказати повне найменування учасника, адресу, телефон, а також необхідно написати «Не розкривати», «Документи на участь у конкурсі. На зворотному боці конверта (пакета) на місці склеювання необхідно поставити підпис та печатку учасника (при наявності печатки).

Учасники Конкурсу мають право змінювати подані конкурсні пропозиції під час його проведення.

Дислокація сезонної торгівлі плодоовочевою продукцією, фруктами, кісточковими плодами, баштанними культурами:

 1. Вулиця Героїв Дніпра 35, Маршала Рибалка (2 місця)

 2. Вулиця Київська, район магазину «На Околиці» (1 місце)

 3. Вулиця Дорошенка, район аптеки (1 місце)

 4. Вулиця Леніна, район Канівського ВПУ- №23 (1 місце)

 5. Вулиця Леніна, район ЗАТ «Канів – Дніпробуд» (1 місце)

 6. Вулиця Леніна, район повороту до ТОВ «Кран» (1 місце)

Вимоги до розміщення та облаштування об’єктів сезонної торгівлі та сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку і розваг на території міста Канева.

 1. Об’єкт сезонної торгівлі та сезонні об’єкти сфери послуг, відпочинку і розваг розміщуються з дотриманням передбачених законодавством норм і правил у межах визначеної Комісією території. При здійсненні діяльності у сфері організації відпочинку і розваг не повинні створюватись будь-які незручності для пішоходів та проїзду транспортних засобів на території міста Канева.

 2. У випадку, якщо реальна площа більша за площу, зазначену в Погодженні, суб’єкт господарювання зобов’язаний привести реальну площу у відповідність   до   площі,   зазначеної   в   Погодженні. Якщо дана вимога суб’єктом господарювання не виконана в 10-ти денний термін, Комісією приймається рішення про демонтаж.

Суб’єкти господарювання повинні:

 1. Встановлювати для найманих працівників повну норму тривалості робочого часу з оплатою праці не нижче розміру мінімальної заробітної плати, встановленої чинним законодавством, укладати трудові договори між найманими працівниками і суб’єктами господарювання та нести персональну відповідальність за невиконання даних вимог.

4.Дотримуватися Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, правил роботи дрібно роздрібної торговельної мережі.

Для окремо стоячих літніх торгових майданчиків при реалізації харчової продукції   забезпечити наявність біо-туалету або угоди із стаціонарним закладом ресторанного господарства на користування туалетом  та водою.

 1. Забезпечити відповідність торгово-технологічного обладнання та інвентаря вимогам нормативних документів з питань санітарії, охорони праці, техніки безпеки.

 2. Забезпечити утримання місця (укласти угоду на вивезення побутових відходів) та прилеглої території (договір щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою) в належному санітарному стані відповідно до Правил благоустрою міста Канева.

7.Забезпечити наявність вивіски з інформацією для покупців про найменування суб’єкта господарювання та режиму роботи, а також ярликів, цін на продукцію та послуги на видному місці.

8.Забезпечити наявність наступних документів на робочому місці:

- Погодження;

-санітарна книжка , документ про якість та безпеку при реалізації харчової продукції,  інші дозвільні документи і погодження, передбачені чинним законодавством.

Конкурс проводиться відповідно до Рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 19.03.2015 № 87

Місце проведення конкурсу: м. Канів , вул.. О. Кошового, 3;

Дата проведення конкурсу: 09.06.2017 року о 09-00;

Кінцевий термін прийняття документів: до 08.06.2017 року  17.00 год.;

За довідками звертайтесь в управління економічного розвитку, відділ економічного аналізу та торгівлі  за тел.. 32251, e-mail: uprek@ukr.net

  Друк статті