Шановні жителі Канівської громади! Закликаємо Вас укладати договори на вивезення сміття


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Незважаючи на складну ситуацію, в якій зараз знаходиться Україна, Канівська громада продовжує жити відносно спокійним та стабільним життям. У місті та населених пунктах періодично влаштовуються суботники з прибирання парків та скверів. Невтомно працюють комунальники для підтримки чистоти вулиць Канева.

Перед Великодніми святами кожен із нас намагався прибрати свій будинок та прилеглу територію для того, щоб зробити свою домівку більш чистішою, охайнішою та затишною. І коли про свій власний дім ми дбаємо, впорядковуємо його, то часто забуваємо, що для вивезення побутових відходів необхідно укладати відповідні договори з комунальними підприємствами.

Пам’ятайте затишна й впорядкована громада – це двосторонній процес, в основі якого ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування і жителів громади. В односторонньому порядку комфортну громаду не побудувати.

Ми дякуємо усім, хто з розумінням й відповідально ставиться до вивозу сміття, благоустрою власних будинків та чистоти на вулицях нашого міста та сіл.

Адже вивезення побутових відходів – це така ж послуга, як надання електроенергії, газу чи води, без яких вже не може існувати сучасна людина. Тому вкотре закликаємо жителів приватного сектору відповідально віднестись до збереження довкілля в нашому спільному домі – Канівській міській територіальні громаді – та укласти договори на вивіз сміття з КП «ЖЕК» чи КП «Яблунівське» (для жителів сіл).

Давайте разом зробимо нашу громаду чистішою та комфортнішою, а не суцільним сміттєзвалищем із російської глибинки.

До слова, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи є порушенням Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Канівської міської територіальної громади і тягне за собою адміністративну відповідальність.

  Друк статті