Канівчан запрошують долучитися до конкурсу «Війна нашими медіаочима»


Повернутись

Міністерство освіти і науки спільно з Академія Української Преси оголосило конкурс медіатворчості «Війна нашими медіаочима». Участь у конкурсі можуть взяти освітяни, учні та студенти. Конкурсні роботи приймаються до 25 травня 2022 року.

Мета конкурсу – медіатворчі проєкти освітян, учнівства, студентства з фокусом на формування демократичних цінностей та розвиток навичок створення авторських медіапродуктів, на повноту відображення ситуації в країні, створення майданчику для реалізації творчих задумів, усвідомлення медіаконтенту як посередника комунікації між автором і реальністю.

Можливі варіанти конкурсних робіт: стінгазети, постери, малюнки, фото, відео, презентації, тощо. Кожен учасник може надіслати не більше трьох робіт. Кількість учасників, які можуть взяти участь у конкурсі від одного закладу освіти, не обмежується.

П’ять переможців отримають авторський гонорар за розробку та поширення матеріалів за темою конкурсу.

Подати роботу можна заповнивши форму за посиланням.

Роботи переможців будуть розміщені на порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність». Також вони будуть відзначені сертифікатами від МОН України та Академії української преси.

За детальною інформацією можна звертатись до контактної особи: Юлія Рицик, асистентка проєктів Академії української преси, info@aup.com.ua, (067) 372-27-33.

  Друк статті