Лікарі Канівського Центру ПМСД взяли участь зібранні «Групи рівних»


Повернутись

У четвер, 5 травня ц.р., сімейні лікарі та інтерни Канівського Центру ПМСД взяли участь у другому неформальному зібранні «Групи рівних» КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

У ході зустрічі медики практикувалися у неврологічному огляді пацієнта. Визначали важливість уміння оцінювати неврологічний статус сімейним лікарем. Обговорили симптоми, що потребують термінового спеціалізованого втручання.

Сімейний лікар Віта Бей виступила з бліц-доповіддю про фундаментальні засади доказової медицини та основи медичних досліджень. А лікар-інтерн Ілона Хименко підготувала цікаву доповідь про нововведення у пропедевтиці хвороб дихальної системи у дітлахів.

Як зазначила директор Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова, головною перевагою такого навчання є практичний підхід. Адже питання, які озвучувалися на зібранні групи рівних – це повсякденна робота лікаря.

Слід додати, що групи рівних – це вид неформального безперервного розвитку медичних працівників. Перше таке зібрання на базі Золотоніського міського ЦПМСД відбулося 20 квітня ц.р.

  Друк статті