Канівські ветерани Другої світової війни отримали продуктові набори та грошову допомогу


Повернутись

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 6 травня ц.р. працівники Територіального центру надання соціальних послуг розвезли і вручили подарункові набори з продуктів харчування.

Вони були надані Благодійним фондом «МХП – Громаді», ПрАТ «Миронівська птахофабрика», Українською Церквою Християн Віри Євангельської та надійшли з гуманітарною допомогою з міст-побратимів. Подарунки отримали 6 ветеранів.

Також відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса кожному з ветеранів було виплачено по 1500 грн грошової допомоги.

Нагадаємо, на сьогодні у Канівській громаді проживає 6 учасників бойових дій, які своєю кров’ю захищали рідну землю. Це Васільєв Віктор Миколайович (малолітній мешканець блокадного Ленінграду), Петренко Іван Олександрович, Полторацький Ануфрій Федорович, Скопіна Любов Григорівна, Тимошенко Сава Гаврилович та Шевченко Василь Дмитрович.

За інформацією директора КУ «Територіальний центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Канівської міської ради» Антоніни Петренко.

  Друк статті