КП «ЖЕК»: хочеш жити в чистому місті – оплати комунальну послугу із вивезення сміття


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Не зважаючи на ситуацію, яка зараз склалася в нашій країні із паливо-мастильними матеріалами, комунальники Канівської міської територіальної громади невтомно працюють для підтримки чистоти як по місту, так і по населених пунктах нашої громади.

На сьогодні однією із проблем, яка постала перед КП «ЖЕК», є несплата мешканцями рахунків за вивезення твердих побутових відходів. Хоча це така ж послуга як і сплата за тепло, газ чи воду. Тож її відшкодування може проводитися за рахунок пільг та субсидій.

– А ще у нас в громаді є люди, які категорично відмовляються від укладання договору на вивіз сміття, мотивуючи тим, що у них воно відсутнє. В той час, ми постійно спостерігаємо картину «процвітання» стихійних сміттєзвалищ у лісосмугах, ярах, лісах, – наголошує директор КП «ЖЕК» Андрій Шацьких.

Та додає, що на даний момент, справа лише в самосвідомості громадян і їх культурі. Інакше через певний час ми можемо втопитися в океані відходів. Дуже важливо, щоби всі усвідомили, що укладання договору на вивезення відходів та оплата цих послуг є обов’язком кожного громадянина.

Тож вкотре закликаймо жителів приватного сектору, підприємців та підприємства до розуміння і спільної роботи задля того, щоб населені пункти Канівської громади були чистими від сміття. Виконаймо наші зобов’язання перед наступними поколіннями, перед природою, яка потребує очищення і бережливого ставлення.

  Друк статті