Через здорожчання палива: у Канівській громаді тимчасово підняли вартість проїзду в транспорті


Повернутись

З понеділка, 16 травня ц.р., вартість однієї поїздки в межах міста становитиме 10 гривень, продовження рейсу до Яблунева – 20 гривень. На приміські перевезення також встановлено нові тимчасові тарифи за наступними рейсами: «Канів-Лука» – близько 61 грн., «Канів-Михайлівка» – близько 45 грн.,  «Канів-Хмільна» – орієнтовно 29 грн. Усі розрахунки наведено від початку до кінця маршруту.

Відповідні рішення були ухвалені на позачерговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося у п’ятницю, 13 травня ц.р.

Тарифи піднято, у зв’язку з необхідністю встановлення економічно обґрунтованих тарифів, розглянувши пропозиції ТОВ «М+М» та надані розрахунки на перевезення пасажирів.

- Це вимушене і неминуче рішення. Усі ми бачимо, наскільки зросли ціни на пальне, якого практично немає на заправках та на яке встановлено ліміти. Тому сьогодні склалася ситуація чи будуть взагалі існувати міські перевезення, тож підвищення тарифів прийнято задля їхнього збереження. Що буде далі не відомо, ˗ зауважив присутній на засіданні виконавчого комітету директор підприємства ТОВ «М+М» Євгеній Маланчев.

До слова, наразі графіки руху міського та приміського транспорту лишаються без змін.

  Друк статті