Канівчани, які прихистили вимушених переселенців, отримають понад 600 тисяч гривень компенсації за комунальні послуги


Повернутись

Як повідомляє начальник управління «Центр надання адміністративний послуг» виконавчого комітету Канівської міської ради Наталія Матінова, станом на п’ятницю, 27 травня ц.р., 248 людей, які прихистили в себе вимушених переселенців, вже подали заяви на відшкодування витрат за комунальні послуги.

Загалом ці люди розмістили в себе вдома 1744 внутрішньо переміщені особи. Загальна сума компенсації за комунальні послуги становить більше 600 тисяч гривень. Планується, що ці виплати власники житла зможуть отримати вже в червні ц.р.

Нагадаємо, що сума компенсаційних виплат за комунальні послуги залежить від днів, скільки часу проживали вимушені переселенці. Один день вартує 14,77 гривень за одну людину. Відтак, якщо один вимушений переселенець житиме впродовж місяця, то розмір компенсації складатиме 443 гривні.

Для того, щоб отримати таку компенсацію, власник житла повинен подати до Канівського ЦНАПу пакет документів (адреса: м. Канів, вул. Шевченка, 49, приміщення колишнього дитсадка «Казка»). Заяву потрібно надати не пізніше, ніж протягом наступного робочого дня з дня розміщення переселенців.

Списки на отримання допомоги оновлюють щомісячно, тому такі заяви теж потрібно подавати щомісяця.

При цьому, люди, яких прихистили, повинні бути зареєстрованими та мати довідку внутрішньо переміщеної особи. Її також можна отримати в ЦНАПі.

  Друк статті