Понад 400 родин переселенців отримали допомогу у волонтерському пункті на базі міського будинку культури


Повернутись

Канівська міська територіальна громада нині лишається місцем прихистку та підтримки для людей, які через війну втратили домівки і роботу. Майже з перших днів війни у Каневі розпочав роботу волонтерський пункт на базі міського будинку культури де люди отримували необхідну допомогу.

Наразі у волонтерському пункті для потреб родин вимушених переселенців, які прибули до Канівської територіальної громади, продовжують надавати: дитяче харчування, памперси, одяг, взуття, засоби гігієни та інші необхідні речі. Відповідну допомогу за квітень-травень ц.р. отримало 418 сімей вимушених переселенців.

- Зараз потік людей дещо зменшився, адже більшість з них повертається додому. Ті, хто лишилися у Канівській громаді і живуть тут тривалий час, неодноразово звертаються за допомогою. Намагаємося допомагати у міру сил усім, ˗ розповідає координатор волонтерського пункту Світлана Сватуха.

Нагадаємо, на території Канівської міської територіальної громади гуманітарну дорогу у вигляді наборів для малюків та одягу можна отримати у волонтерському пункті на базі міського будинку культури з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 (адреса: м. Канів, вул. О.Кошового, 1). Одноразові продуктові набори – у міському центрі соціальних служб з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 13:00 (адреса: м. Канів, вул. Шевченка, 49, другий поверх, колишній садочок «Казка»). При собі необхідно документ, що посвідчує особу та довідку ВПО.

  Друк статті