Канівський Центр ПМСД запрошує дітей для проходження медоглядів


Повернутись

Всі батьки пам’ятають про те, що для того щоб оформити дитину до школи чи дитсадка, необхідно зібрати цілий пакет документів. А медогляд є обов’язковою процедурою, яку мають пройти усі діти.

Тож Канівський Центр ПМСД запрошує дітей Канівської громади для проходження медичних оглядів перед вступом до дитячого дошкільного закладу чи школи та отримання форми №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» протягом червня-липня 2022 року, з метою уникнення скупчення дітей в серпні місяці.

Також у закладі наголошують, про важливість щеплення дітей. Адже, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

Слід зазначити, що щеплення є обов’язком, і такий обов’язок виправданий інтересами всього суспільства, щоб убезпечити від інфекційних захворювань як осіб, які відмовилися від вакцинації, так і осіб, які можуть опинитися з ними в контакті.

  Друк статті