Канівський ЦНАП перший по кількості наданих адмінпослуг за 5 місяців 2022 року


Повернутись

Як повідомляє начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Канівської міської ради Наталія Матінова, з початку 2022 року їхнім управлінням було надано 11 тисяч 202 послуги. Це найвищий показник за кількістю наданих послуг серед ЦНАПів Черкаської  області.

Найбільш затребуваними протягом цього періоду стали адміністративні послуги соціального характеру – 8 тисяч 391. Їхня кількість зросла протягом останніх трьох місяців через широкомасштабне вторгнення в Україну, яке змусило тисячі людей покинути свої домівки та стати внутрішньо переміщеними особами. За цей час довідки внутрішньо переміщених осіб в управлінні ЦНАП отримали  3 тисячі 441 особа, допомогу на проживання ВПО оформлено 1 тисячі 784 особам.

Починаючи з березня 2022 року у Каневі реалізується проект «Прихисток», завдяки якому внутрішньо переміщені особи отримують  тимчасове житло у Каневі, а власники цього житла – компенсацію від держави та міжнародних благодійних фондів. Протягом трьох місяців 454 власники житла  подали заяви для розрахунку  компенсації за надане житло, що і було здійснено адміністраторами ЦНАПу.

Окрім вказаних послуг, затребуваними залишаються також послуги з видачі іменних соціальних карток для отримання продукції за пільговими цінами – 1.303, оформлення субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги – 844.

Значну частину серед наданих адміністративних послуг займають послуги, пов’язані з реєстрацією та зняттям з реєстрації місця проживання, надання витягів з реєстру територіальної громади та різноманітних довідок у цій сфері. За 5 місяців 2022 року надано 1 384 таких послуг, які є «миттєвими», так як надаються за одне відвідування ЦНАПу.

Решта наданих адміністративних послуг стосувалася: питань землекористування – 244, державного земельного кадастру – 261, державної реєстрації юридичних і фізичних осіб та реєстрації речових прав – 273, вклеювання фото до паспортів громадян України – 146, та інші.

Слід додати, що в зв’язку з отриманням адміністраторами ЦНАПу доступу до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, Канівський ЦНАП приймає документи для надання послуг Державної інспекції архітектури та містобудування.

  Друк статті