Канівських медичних працівників привітали із професійним святом


Повернутись

Кажуть, медик – це не тільки професія, а поклик серця і спосіб життя. Для медиків не існує вихідних, відпусток чи неробочого часу – люди не обирають, коли хворіти. Долати хвороби їм щоденно допомагають працівники медичних закладів Канівської міської територіальної громади. Тут працюють тільки найкращі, найсумлінніші, найпрофесійніші фахівці своєї справи, які щодня віддано консультують, лікують рани, проводять операції і надають всю ту підтримку, якої потребують пацієнти. Їх сміливо можна назвати людьми щирого серця, які щодня віддають себе для порятунку життя пацієнта.

Тож сьогодні, у переддень професійного свята медиків, до Канівської багатопрофільної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги з вітаннями завітали заступники міського голови Тетяна Жівотова і Галина Москаленко.

- Ваше професійне свято це ще й прекрасна нагода побачити усіх медичних працівників і вкотре подякувати за їх працю. Адже професія медичного працівника найважливіша, бо ви в першу чергу піклуєтеся про здоров’я наших людей, – наголосила у своєму виступі заступник міського голови Тетяна Жівотова. – Тож нехай всі добрі справи та врятовані життя повертаються до вас сторицею. Миру, благополуччя, добра вам і вашим сім'ям.

До  вітань долучилася заступник міського голови Галина Москаленко, яка також висловила слова вдячності та наголосила на важливості професії медичних працівників.

Після завершення вітань та вручень грамот, розпочалася святкова частина програми. Яскравий  настрій медичним працівникам цього дня створювали артисти міського будинку культури Оксана Кириченко, Євген Литвин та Марина Кузьмак, які натхненно заспівали українських пісень. І разом з медиками виконали пісню «Червона калина». Разом наближаємо нашу перемогу!

 

  Друк статті