Для канівців, які зараз на передовій, придбали квадрокоптер


Повернутись

Нагадаємо, 6 червня ц.р. ініціативна група волонтерів та комунальне підприємство «Агенція розвитку Канівської громади» оголосили про благодійний збір коштів на придбання квадрокоптерів та планшетів, які наразі так потрібні нашим хлопцям на передовій.

Тож повідомляємо, що вже 18 червня до Другого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки було передано перший квадрокоптер. Загальною вартістю 20 тисяч гривень.

Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів, і продавцю, який без вагань зробив знижку та оперативного доставив пристрій. Віримо, що квадрокоптер допоможе нашим хлопцям ще ефективніше нищити російських загарбників та наблизить нашу перемогу. Все буде Україна!

Слід додати, що ініціаторами благодійної акції з придбання квадрокоптера для канівців, що зараз боронять українську землю, стали члени комісії з розподілу та контролю за грошовою гуманітарною допомогою, що надходить до Канівської міської територіальної громади. Вони не лише запустили процес зі збору коштів, а й активно взяли в ньому участь своїми особистими благодійними внесками.

  Друк статті