УВАГА! З 30 червня ц.р. у Каневі відкрився ще один соціальний магазин


Повернутись

ПрАТ «Миронівська птахофабрика» інформує, що з 30 червня ц.р., в межах реалізації проєкту «Соціальний магазин», почала працювати додаткова торгова точка з продажу продукції (тушка курчати-бройлера ціла) за пільговою ціною. Вона діятиме в приміщенні супермаркету «Квіточка» за адресою: вул. Героїв Дніпра, 35/н.

Звертаємо вашу увагу, що запуск нової локації та нарощування обсягів реалізації пільгової продукції відбуватиметься поступово. Певний час основною залишатиметься нині діюча точка в магазині за адресою: вул. Небесної Сотні, 16 (приміщення старого універмагу), тож просимо користувачів здебільшого обслуговуватися тут. Загалом же відкриття додаткової локації спрямоване на розвантаження діючої, покращення якості та доступності сервісу.

Нагадаємо, що продаж продукції за пільговою ціною (з 17.06.2022 р. встановлена на рівні 60 грн/кг), відбувається за умов пред’явлення соціальної карти. Отримати її можуть пенсіонери за віком або внутрішньо переміщені особи (ВПО), які зареєстровані на території Канівської міської територіальної громади. Соціальну картку можна оформити, звернувшись до Канівського ЦНАПу.

  Друк статті