"Дякуємо серцем": МОЗ та ВООЗ запускають інформаційну кампанію, аби подякувати медичним працівникам


Повернутись

Сьогодні тисячі медичних працівників щоденно борються за кожен удар серця — у лікарнях, у бомбосховищах, вдома. Українські медики демонструють професіоналізм і неймовірну мужність. Вони продовжують  рятувати життя, часто — ризикуючи власним. 

Міністерство охорони здоров'я України разом із Бюро ВООЗ в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи ВООЗ і ЄС щодо розвитку системи охорони здоров'я в Україні розпочинає національну кампанію "Дякуємо серцем". Вона присвячена відважним українським медикам, які вже майже 5 місяців під вибухами й обстрілами надають допомогу тим, хто її потребує. 

На сайті проєкту можна рзнайомитися з вражаючими історіями лікарів і врятованих ними пацієнтів. Це історії про те, як медики тижнями оперували без світла та води, як виїжджали на виклики під свист куль, як приймали пологи у підвалах та бомбосховищах, як билися за життя кожного пацієнта, до останнього подиху. 

Головне комунікаційне гасло кампанії — "Шануємо відвагу медичних працівників". Упродовж липня-серпня 2022 року серія рекламних матеріалів  з'явиться на зовнішніх рекламних носіях по всій Україні, в соціальних мережах та радіо. До Дня Незалежності буде запущено загальнонаціональний флешмоб пошани медиків та створено мобільну виставку, що подорожуватиме світом. 

Також у межах проекту «Дякуємо серцем» всі охочі зможуть підтримати медиків, перерахувавши кошти на відновлення медичної системи України. 

Детальніше – на сайті МОЗ.

  Друк статті