У Канівському ЦНАПі відновили надання послуг із реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання


Повернутись

Як повідомляє начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Канівської міської ради Наталія Матінова, адміністраторам ЦНАПу та старостам нещодавно відновлено доступ до Реєстру територіальної громади, який ведеться засобами інформаційної системи на сайті Державної міграційної служби, та який було заблоковано через початок повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави.

Тож, відтепер у Канівському ЦНАПі та старостатах Канівської громади відновлено прийом заяв на отримання адміністративних послуг, а саме:

  • Реєстрація місця проживання/перебування;

  • Реєстрація місця проживання дитини до 14 років;

  • Видача витягу з реєстру територіальної громади;

  • Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання.

Як і було раніше, для реєстрації місця проживання необхідно мати паспорт, ІПН, документи, які підтверджують право власності на житло.

Для чоловіків у віці з 18 до 27 років необхідно обов’язково додати приписне посвідчення, а з 27 до 60 років – військовий квиток або документ, який його замінює (для військово зобов’язаних), – з відміткою із центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат).

Додатково повідомляємо про можливість декларування місця проживання, а також оформлення витягу з реєстру територіальної громади на Порталі Дія (https://diia.gov.ua).

Телефони для довідок: (04736) 3-17-78, 3-33-47.

  Друк статті