«Виконкомівці» саботували засідання щодо встановлення нових тарифів на воду


Повернутись

Члени виконавчого комітету Канівської міської ради не зібралися на позачергове засідання виконкому, яке планувалося на четвер, 15 червня ц.р.

Нагадаємо, під час засідання «виконкомівці» мали розглянути проект рішення «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо-будинкових систем), що надаються комунальним підприємством «Управління ВКГ».
Так, 7 червня ц.р., під час чергового засідання комунальники запропонували встановити з 1 липня ц.р. тариф для населення в такому розмірі: централізоване постачання холодної води з використанням внутрішньо-будинкових систем (для жителів багатоквартирних будинків) – 12,65 грн. за 1 м.куб.; для жителів приватного сектору - 12,07 грн. за 1 м.куб. Натомість водовідведення для мешканців квартир становитиме – 13,43 грн. за 1 м.куб., а для власників приватних будинків - 12,82 грн. за 1 м.куб.
За словами представників «водоканалу», підвищення вартості послуг КП зумовлене тим, що наразі в складовій структури тарифу не враховано підвищення вартості затрат на електроенергію. Утім, міський голова Ігор Ренькас запропонував ґрунтовно вивчити це питання спеціальній комісії і лише потім розглянути знову на засіданні виконкому.
Відтак, позачергове засідання з розгляду питання встановлення нових тарифів на послуги КП «Управління ВКГ» було заплановано на 15 червня ц.р. Однак, на засідання прибули лише п’ять членів виконкому: Ігор Ренькас, Сергій Ткаченко, Наталія Матінова, Євген Касіч-Пилипенко і Олександр Жорновий. Не з’явилися: Олена Воюцька, Михайло Майстренко, Віталій Чміль, Олексій Коваленко, Інна Огій, Жанна Ніколенко. За відсутності кворуму засідання не відбулось.
Канівський міський голова Ігор Ренькас подякував членам виконкому, які не проігнорували захід, і прийшли, щоб спільно шукати шляхи вирішення проблем комунального підприємства.  
Наступне засідання виконавчого комітету планується на середу, 21 червня ц.р.
  Друк статті