Про косіння газонів та облаштування набережної Дніпра


Повернутись

Цікаве на цю тему:

У п’ятницю, 16 травня ц.р., в залі засідань будинку рад відбулась  робоча нарада Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів та директорами комунальних підприємств.

В ході заходу очільник міста висловив незадоволення роботою комунальників щодо оперативності в косінні трави на вулицях Канева і прибудинкових територіях.

Директори КП «ЖЕК» Андрій Шацьких і КП «Місто» Дмитро Шайдаров запевнили, що робота ведеться, але підприємствам катастрофічно бракує працівників, мовляв, наразі на оголошення про роботу косаря бажаючих немає.

- Нам залишилося покосити закріплені території по вулицях 206-ї дивізії і частково Енергетиків – біля будинків так званого «оргперіоду». За кілька днів робота буде виконана, - сказав А.Шацьких.

Д.Шайдаров, натомість, повідомив, що наразі працівники КП «Місто» косять газони в центрі міста, а, завершивши роботи по місту, перейдуть на набережну річки Дніпро, де проводитимуть підготовчі роботи з облаштування парку до святкування Івана Купайла, яке традиційно відзначають у ніч з 6-го на 7-е липня.

  Друк статті