У Канівському ЦПМСД провели чергове засідання «Групи рівних»


Повернутись

У четвер, 22 вересня  ц.р., медичні працівники Канівського ЦПМСД взяли участь у черговому неформальному зібранні «Групи рівних». Приєдналися до них і колеги з декількох інших центрів, а саме: Золотоніського міського і районного та Корсунь-Шевченківського ЦПМСД. Захід відбувся у приміщенні Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Нагадаємо, «Групи рівних» – це регулярні зустрічі групи фахівців одного рівня. Наприклад, сімейних лікарів/лікарок, які обговорюють, аналізують професійні ситуації, розбирають складні клінічні або управлінські випадки, діляться знаннями або обмінюються досвідом, будують професійні зв’язки з колегами, задля поліпшення якості медичної допомоги населенню.

Темою чергової зустрічі стали виклики, пов’язані з коронавірусною інфекцією. Організацію та комунікацію під час заходу забезпечувала лікар-терапевт Канівського ЦПМСД Іванна Котурбаш. До слова, медик одна з трьох сертифікованих фасилітаторів «Груп рівних» в Черкаській області.

У ході зустрічі фахівці обговорювали виклики, пов’язані з коронавірусною хворобою, ділилися досвідом та здобували нові знання. Насамкінець, медики наголосили на важливості дотримання елементарних правил безпеки та вакцинації проти COVID-19.

«Ми всі пам’ятаємо, як COVID-19 лише починав крокувати світом, скільки було захворівших, як тяжко все це було, ми звичайно готуємося до нової хвилі, яка вже починає набирати обороти, але ось що хочемо сказати, потурбуйтесь про себе також:

1.Вакцинуйтеся – це зменшує ризик тяжкого перебігу хвороби.

2.Часто мийте руки та обробляйте їх дезінфікуючим засобом.

3.Прикривайте ніс та рот при чханні та кашлянні.

4.В місцях скупчення людей одягайте маску», – йдеться в повідомленні медичного закладу.

 

  Друк статті