Коментар міського голови щодо інциденту отримання неправомірної вигоди керівником комунального підприємства


Повернутись

За інформацією прес-служби Черкаської прокуратури, проти директора Канівського комунального підприємства "Місто" Дмитра Шайдарова порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням).

За вказаним фактом триває досудове розслідування, вживаються заходи щодо повідомлення особі про підозру та обрання їй запобіжного заходу.

Як повідомляють у прокуратурі, чиновника було затримано в порядку ст. 208 КПК України - одержання неправомірної вигоди у сумі 15 тисяч гривень, які він вимагав у підрядника за видачу актів виконаних робіт з надання автодорожніх послуг та за подальше сприяння саме цій будівельній компанії в проведенні робіт по місту.    

Коментар Канівського міського голови Ігоря Ренькаса:

- Мені, як міському голові, ця ситуація дуже неприємна.

Дмитро Шайдаров обіймає посаду директора КП «Місто» з 2011-го року. З часу обрання мене міським головою, наші з ним робочі стосунки складалися по-різному. Але за останні два роки ситуація значно покращилась і мене його робота як керівника комунального підприємства задовольняла повністю.

Щодо хабара, то я сам ніколи таким не займався й інших застерігав. Але всі ми – дорослі люди, і кожен сам приймає рішення, як йому діяти і які рішення приймати. Також, вважаю, негідними дії й тих, хто дає хабарі й таким чином провокує на злочин. На мою думку, вони теж мають відповідати перед законом.

Щодо вище згаданого підрядника, який наносив дорожню розмітку, то Дмитро Шайдаров лише контролював хід виконання робіт. Кошти для оплати наданих послуг підряднику через КП «Місто» не проходили.

Сьогодні розпорядженням Канівського міського голови я відсторонив на час ведення слідства Дмитра Олександровича від виконання обов’язків директора КП «Місто» і призначив виконуючим обов’язки Ростислава Котурова. Подальші рішення прийматимуться після вироку суду. Також прошу всіх бути стриманішими у своїх коментарях і судженнях – давайте зачекаємо рішення суду, який, сподіваюся, встановить істину.

  Друк статті