У Канівській громаді бійців тероборони вітали з професійним святом


Повернутись

Три роки тому в Україні з’явилася нова військово-історична традиція – відзначати в першу неділю жовтня День територіальної оборони нашої держави. Тож у суботу, 1 жовтня ц.р., з нагоди прийдешнього професійного свята у Канівській міській територіальній громаді вітали мужніх бійців територіальної оборони, які стали на захист рідної землі.

На початку заходу усі присутні урочисто виконали гімн України, а також вшанували пам’ять загиблих на фронті українських військовослужбовців. Святкову атмосферу створили артисти міського будинку культури, які  влаштували справжню концертну програму з виконанням тематичних, патріотичних пісень, декламуванням віршів.

Насамкінець ведуча заходу Оксана Кириченко запросила на сцену помічницю Канівського міського голови Тетяну Ренькас, яка від його імені вручила тероборонівцям грамоти за високий патріотизм, сумлінну службу по охороні об’єктів критичної інфраструктури, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності України та з нагоди відзначення Дня територіальної оборони.

  Друк статті