У Каневі волонтери організували для студенток Університету третього віку фотосесію


Повернутись

Осінь неймовірно красива пора року і хороший привід для оновлення фотоальбому. Найкраща локація, звісно, набережна Дніпра. Погода не дуже балує сонцем? То нічого, бо у студенток Університету третього віку настрій хороший завжди.

А кожна з них хоче бути красивою, приміряти на себе різні образи, спробувати змінити зачіску, макіяж та зробити яскраві світлини. Саме цими цікавими суто жіночими справами займались студентки Університету третього віку територіального центру надання соціальних послуг у минулу неділю, 2 жовтня ц.р. Такий своєрідний подарунок до Дня людей похилого віку їм зробила команда місцевих волонтерів у складі візажиста, перукарів та фотографів.

Підготовку до фотосесії організували перукарі Світлана Руденко та Надія Замкова, візажист Вікторія Антропова-Іванова.  Знімки створювали Вероніка Тищенко та Віктор Шишка. Такий захід – це нагода для молоді поспілкуватися з людьми «золотого» віку та подарувати їм свою увагу.  

– В кожній фотографії є дві людини – фотограф і глядач. З погляду глядачів фото вийшли гарними, милими, осінніми, а з погляду фотографів – професійними. Хочеться подякувати усій команді активної молоді, яка втілила цей приємний захід в життя. – розповідає провідний фахівець з соціальної роботи Ольга Борзяниця. – Крім того ми завжди пам’ятаємо про тих, завдяки кому відбулася фотосесія, тому зібрали 700 гривень благодійної допомоги ЗСУ. Кошти  передали міській організації «Волонтери Канева»  для забезпечення нагальних потреб.

Нагадаємо,  Університет третього віку територіального центру розпочав черговий навчальний рік на початку вересня ц.р. Основною метою такого соціального проекту є реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж життя та підтримка фізичних,психологічних та соціальних здібностей. 

  Друк статті