Виконком затвердив положення про надання канівцям одноразової грошової допомоги


Повернутись

У середу, 21 червня ц.р., на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради було прийнято рішення «Про затвердження Положення про надання одноразової грошової допомоги мешканцям м. Канева».

Так, за словами заступника Канівського міського голови Наталії Матінової, останнім часом до виконавчого комітету надходить дуже багато звернень від жителів міста щодо отримання одноразової матеріальної допомоги. Щомісяця на ці потреби з міської скарбниці йде близько 15 тис.грн.

Подібна ситуація й з надходженням заяв на матеріальну допомогу з депутатського фонду.

- На ці цілі передбачено в рік 150 тис.грн. Утім, всі кошти ми вичерпали за І-е півріччя, - повідомляє секретар Канівської міської ради Сергій Ткаченко. – Люди звертаються до депутатів на своїх округах, і ті, звичайно, не можуть відмовити. У результаті – ми надаємо допомогу всім: у кого надзвичайно складне захворювання, так і звичні хвороби, від яких страждає чи не кожен. А тепер людина збирає на операцію, звертається до нас, а коштів уже немає…

У зв’язку з цим було прийнято рішення розробити відповідне положення, яке регулюватиме порядок надання з міського бюджету одноразової грошової допомоги жителям м. Канів.

Відтепер матеріальну підтримку від міста канівці отримуватимуть у разі тривалої хвороби заявника (або його чоловіка, дружини, батьків, дітей, онуків); стихійного лиха, пожежі; а також учасники та інваліди Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років; на поховання та інших особливих обставин.

Для отримання допомоги необхідно звернутися із письмовою заявою на ім’я Канівського міського голови до відділу звернень управління документообігу виконавчого комітету. 

До заяви додаються:  

- акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, виданий управлінням соціального захисту населення;

- довідка про склад сім’ї;

- довідки про доходи всіх членів сім’ї за попередні шість місяців;

- медична довідка, яка підтверджує необхідність медикаментозного лікування;

- ксерокопія ідентифікаційного коду;

- для пенсіонерів та інвалідів – ксерокопія пенсійного посвідчення та довідки МСЕК;

- для безробітних – довідка з міськрайонного центру зайнятості;

- картка реквізитів для проведення операцій поповнення карткового рахунку.

Розмір одноразової грошової допомоги визначається комісією з питань надання одноразової грошової допомоги жителям міста  у кожному конкретному випадку залежно від матеріального стану, складності проблеми заявника та наявних коштів. Грошова допомога може надаватися одній особі з сім’ї один раз на рік.

  Друк статті