День молоді: активна молодь Канева представляла рідне місто по всій Черкащині


Повернутись

Традиційно в останню неділю червня Україна відзначає День молоді. За інформацією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, активні представники молодого покоління нашого міста мали змогу провести цей день незабутньо.

Співали у Смілі

Так, 25 червня ц.р. талановиті канівчанки – сестри Аліна та Галина Горбенко взяли участь у обласному фестивалі-конкурсі «Таланти багатодітної родини», який проходив цього дня у місті Сміла, що на Черкащині.

- Дівчата не просто гідно представили Канів, а стали переможцями у номінації «Сімейні колективи - вокал». Окрім того, Аліна посіла ІІ-е місце у номінації «Музичне мистецтво», а Галина – ІІ-е місце у номінації «Художнє виконання», - зауважує начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва.

Грали в футбол у Каневі

В той час, коли наша талановита молодь поїхала до Сміли, сама Сміла приїхала до нас. А саме – футбольна команда цього міста. Адже в Каневі на день Молоді в рамках проведення сьомого туру Чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд першої ліги відбувся матч між командами ФК «Канів – Миронівська птахофабрика» та ФК «Сміла».

В результаті напруженої та безкомпромісної боротьби перемогу здобули гості з рахунком 0:1. Переможний м’яч на 36-й хвилині матчу забив захисник команди зі Сміли, завдавши удар з 30-ти метрів, який поцілив у саму дев’ятку.

- Хочеться відмітити, що наша команда мала перевагу протягом всього матчу, але за збігом обставин та нестачі фарту канівські хлопці так і не змогли вразити ворота гостей, - коментує гру головний спеціаліст відділу Олександр Семенченко.

Отримували премії в Черкасах

Відзначили канівську молодь і в Черкаській обласній державні адміністрації. Так, за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики активних представників молодого покоління області було нагороджено премією від Черкаської ОДА. Серед найкращих було відзначено і нашу канівчанку – студентку Східноєвропейського університету, члена канівської громадської організації «Фонд розвитку Шевченків край» (голова – Яків Прогнімак) Оксану Петриченко. Також були нагороджені талановиті хлопці й дівчата з Умані, Звенигородки, Сміли, Золотоноші тощо.

Привітав та вручив премію в розмірі 3 тис.грн. активним жителям Черкащини заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

Відпочивали в Чигирині

Влаштували свято і для гостей Канева, а саме дітям із міста Красногорівка Донецької області, які цими днями гостювали в нашому місті.

25 червня ц.р. відділ у справах сім’ї, молоді та спорту організував їм поїздку до гетьманської столиці - міста Чигирин Черкаської області. В ході екскурсії діти відвідали музей Богдана Хмельницького, дізналися про історію міста та козацького краю в цілому.

  Друк статті