Прийомний день міського голови: про ремонт водогону, асфальтування доріг і пільговий проїзд в міських автобусах


Повернутись

Щовівторка у Канівського міського голови Ігоря Ренькаса прийомний день громадян.  З 10-ї години жителі Канева можуть прийти на прийом до очільника міста й безпосередньо йому особисто розповісти про свої проблеми, турботи, а то й пропозиції щодо розвитку міста.

У вівторок, 27 червня ц.р., на прийом до голови завітало 7 представників громади міста Канів – це жителі вулиць: О.Кошового, О.Кобилянської,  Енергетиків, Захарченка та Роденської.

Так, представники вулиці Кобилянської під час візиту до міського голови порушили питання ремонту водогону на їхній вулиці, оскільки на останньому постійно стаються аварії.

Міський голова погодився, що водопровід треба ремонтувати, тим паче, що наразі планується ремонт дороги по цій вулиці.

- Безперечно спочатку варто замінити водогін, а вже тоді класти асфальт, - наголосив І.Ренькас.

Разом з тим очільник міста зауважив, що фінансування заміни водогону доведеться проводити спільно.

Питання ремонту доріг порушила канівчанка, що мешкає по вулиці Захарченка. За її словами, дорога по вулиці така, що ні швидка, ні таксі не можуть під’їхати.  

Міський голова відповів, що робота в цьому напрямі ведеться.

- Наразі замовлено проектно-кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт по вашій вулиці. Думаю, до середини липня він буде готовий, і вже тоді приступимо до асфальтування, - сказав І.Ренькас. – На жаль, у нас немає коштів, щоб одразу зробити все. Робимо насамперед, де «горить».

Також на прийом до міського голови прийшла жителька міста, яка є інвалідом ІІІ-ї групи. Вона цікавилася насамперед про ухвалене рішення виконавчого комітету Канівської міської ради, яким було відмінено право інвалідів вищевказаної групи на безкоштовний проїзд у міському транспорті.

- Так, ми вимушені були піти на такий крок, щоб перевізник не підняв вартість проїзду до 4-х, а то й до 5-ти гривень, - сказав І.Ренькас.

Подібне рішення, за словами міського голови, прийняли також у Смілі, Корсуні, Золотоноші Черкаської області.

Разом з тим, міський голова зауважив, що в Каневі проживає 400 осіб, які мають статус інваліда ІІІ-ї групи, 50-% з яких є пенсіонерами і можуть користуватися безкоштовним проїздом у пільгових рейсах.

Окрім того, під час прийому порушувалися питання виділення дров, виплати чорнобильських пенсій, отримання медикаментів за програмою «Доступні ліки», земельні питання тощо.

  Друк статті