Директор КП «Міський ринок» прозвітував за роботу підприємства


Повернутись

Цікаве на цю тему:

В ході сесійного засідання 29 червня ц.р. депутати заслухали та підтримали звіт директора КП «Міський ринок» Володимира Малінського.

У своєму звіті очільник підприємства повідомив, що, виконуючи вимоги правил торгівлі, дирекція намагається оптимально використовувати територію ринку за рахунок збільшення торгових місць. Так, тільки по ринку біля автовокзалу, торгова площа в 2016 році збільшилася на 600 м2, що дало додатковий збір коштів за  утримання торгівельних місць в сумі 10200,00 грн. в місяць.

Загалом за 8 місяців звітного періоду з вересня 2016 року по червень 2017 року було введено в експлуатацію новий, сучасний туалет з усіма зручностями та туалет для людей з обмеженими можливостями; налагоджено регулярне викачування фекалій з туалету; встановлено обладнання для зливання помиїв (раніше зливали в сміттєві баки); встановлено резервуар з водою для аварійного підключення в разі аварії на міській водопроводній мережі; замінено 75 м електроліній та додатково установлено 9 ліхтарів чергового освітлення; переобладнано 13 торгових наметів з заміною покрівельно-оздоблюючих конструкцій, змінені їх форма та розміри. На ринку біля автовокзалу замінено 75 м водопроводу, установлено умивальник, збудовано новий водорозбірний колодязь, споруджено тимчасовий туалет.

До кінця року, за словами В.Малінського,  на центральному ринку буде споруджено підпірну стінку, що дасть можливість ввести в експлуатацію ще 90 м2 торгової площі, а це додаткове надходження коштів в сумі 1700,00 грн. в місяць.

- Силами дирекції КП «Міський ринок» було відкрито соціальний магазин для пільгових категорій населення, в якому за зниженими цінами реалізовувалися курчата-бройлери від ПрАТ «Миронівська птахофабрика», але наразі у зв’язку з технічними причинами магазин не працює, - повідомив керівник.

Не замовчували представники ринку й про недоліки в роботі підприємства. Це відсутність належних умов для торгівлі молоком, його реалізація в пластикових пляшках. Спорудження павільйону для торгівлі молочними продуктами, де будуть витримані всі вимоги ветеринарно-санітарної служби, планується у ц.р.

Проблемним є питання водовідведення атмосферних осадків. У зв’язку з неправильно спланованою поверхнею під час опадів на території ринку виникають калюжі, які створюють проблеми для руху громадян. Наразі використовуються спеціально виготовлені трапи та відшукуються закладені раніше під землею трубопроводи для можливого використання їх для стічних вод.

- Проблем ще багато, вирішення яких і буде основним завданням КП «Міський ринок», - підсумував директор підприємства.

Окрім того, під час засідання депутати також заслухали інформацію директора КП «Міський ринок» про результати проведеного аудиту підприємства та взяли її до відома.

  Друк статті