Чергове засідання сесії Канівської міської ради не відбулося. Причина – не зібрався кворум


Повернутись

Сьогодні, 24 листопада ц.р., не відбулося чергове засідання сесії Канівської міської ради. Причина – частина депутатів від «ЄС» (Олена Воюцька, Єлизавета Капітан, Олена Радченко, Віктор Хоменко), «Батьківщина» (Сергій Водянов, Сергій Ткаченко) та Партії зелених України (Олександр Коляда, Володимир Коржов, Михайло Майстренко) без поважних причин не з’явились на засідання. Зауважимо, вже вшосте депутати міськради зривають засідання, що дестабілізує ситуацію в громаді та є значною перешкодою для ефективного функціонування органу місцевого самоврядування в часи війни.

Слід наголосити, що з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої країни всі структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради та комунальні підприємства громади працюють 24/7. Незважаючи на всі труднощі міська рада докладає всіх зусиль для забезпечення потреб ЗСУ, ДФТГ, ВПО та мешканців громади.

Сьогодні ми всі маємо забезпечити надійний тил для держави та вищого керівництва країни, але вкотре частина вищезгаданих депутатів свідомо саботують проведення сесійних засідань, тим самим доводячи громаду до можливого настання критичних ситуацій. Для прикладу — перешкоджання початку опалювального сезону та виплати матеріальної допомоги людям, які вкрай цього потребують.
Постає логічне питання — на чиє благо працюють ці депутати: на благо громади чи для задоволення власних амбіцій? Відповідь на це питання є очевидною. В часи, коли летять ракети, руйнується цивільна та критична інфраструктура, гинуть невинні люди, на відносно спокійній території депутати перешкоджають вирішенню життєвоважливих питань нормального функціонування Канівської громади.
Згідно з розпорядженням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса та відповідно до Регламенту чергове засідання перенесено на вівторок 29 листопада ц.р., на 8:00.
Віримо, що здоровий глузд та піклування про громаду переможе в цьому нікому не потрібному протистоянні.

  Друк статті