Депутати прийняли нове положення про Громадський бюджет та затвердили параметри бюджету участі на 2018 рік


Повернутись

Під час останнього засідання сесії Канівської міської ради, яке відбулося 29 червня ц.р., депутати Канівської міської ради прийняли нове положення про Громадський бюджет та  ухвалили рішення «Про громадський бюджет міста Канева на 2018 рік», яким, зокрема, затвердили параметри бюджету участі нашого міста на наступний рік.

Так, за словами секретаря Канівської міської ради Сергія Ткаченка, загальний обсяг Громадського бюджету на 2018 рік складатиме 450 тис.грн., в тому числі, на проекти – 300 тис.грн., на мікропроекти – 150 тис.грн. Максимальний бюджет проекту – 300 тис.грн. Максимальний бюджет мікропроекту - 50 тис.грн. Термін початку і завершення прийому проектів:  з 21 серпня  по 20 вересня 2017 року.
- У новому положенні про бюджет участі визначено, що буде створено спеціальну комісію з питань Громадського бюджету за участі представників структурних підрозділів виконавчого комітету та громадських організацій, бізнес-середовища, незалежних експертів. Вона стежитиме за ходом реалізації бюджету участі від періоду подачі проектів на конкурс до їх безпосереднього втілення в життя, - зауважив С.Ткаченко.
Також секретар міської ради наголосив, що головний критерій розробленого положення – забезпечити прозоре та чесне проведення процедури, уникнувши фальсифікацій.
  Друк статті