Представники міської ради вітали канівських волонтерів


Повернутись

В Україні, як і у всьому світі, 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Символічно, що цей день передує ще одному значному державному святу – Дню Збройних сил України. Саме без волонтерської підтримки наші захисники не мали б того потужного заряду, аби давати відсіч ворогові та виборювати нашу незалежність. Як відомо, левова частка продуктів харчування, спорядження, медикаментів дістаються бійцям саме завдяки сумлінній праці невидимих героїв у тилу.

З нагоди сьогоднішнього свята секретар міської ради Оксана П’яткова, заступник міського голови Тетяна Жівотова та депутат міської ради Тетяна Ренькас завітали в гості до Канівського волонтерського центру, аби привітати  волонтерів та подякувати їм за добрі серця і невтомну працюю.

- Саме волонтери стали першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою, допомагали й тепер допомагають стримувати ворога і ефективно виконувати бойові завдання, - наголосила секретар міської ради Оксана П’яткова. – Тож, прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки. Нехай ваші добрі справи повертаються вам сторицею. Наснаги, добра, миру та перемоги.

Додамо, Канівський волонтерський центр – одна з організацій Канівської міської територіальної громади, що була створена 1 березня 2015 року і об’єднує небайдужих жителів, ветеранів АТО/ООС, духовенства, політичних та громадських діячів. Саме ці люди, з початком військових дій на сході України, невтомно допомагали нашій армії: в’язали теплі шкарпетки для воїнів, плели маскувальні сітки та костюми «Кікімори», шили подушки і термобілизну, збирали продовольчу продукцію, засоби гігієни, необхідні запчастини. Нині люди з великими серцями і невтомними руками продовжують щоденно допомагати нашим військовим, наближаючи омріяну перемогу.

  Друк статті