Прийомний день міського голови: про приватизацію землі, ремонт доріг і танці для тих, кому за…


Повернутись

У вівторок, 4 липня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас проводив прийом громадян, в ході якого містяни мали змогу розповісти керманичу рідного міста про свої турботи та поцікавитися станом вирішення того чи іншого питання. 

Цього разу з міським головою зустрілося близько 10 канівців – це жителі вулиць Енергетиків, Героїв Дніпра, Бузницького та ін.
 Так, зокрема, жителі вулиці Бузницького цікавилися, коли на їхній вулиці відремонтують дорогу.
- Уже не тільки їздити не можна, але й ходити. Особливо після дощів, - нарікали люди.
- Дорогу ми робити будемо. Проектно-кошторисна документація на це є. Але все поступово, - відповів І.Ренькас та пообіцяв, що в серпні дорогу по вулиці Бузницького відремонтують.
Порушили на прийомі міського голови й питання приватизації землі. За словами представників громади, вони вже 7 років не можуть оформити право власності на земельну ділянку. Аби розібратися, в чому проблема на зустріч були запрошені головний спеціаліст відділу комунального майна та земельних ресурсів м.Канева Ірина Холодова, начальник юридичного відділу виконавчого комітету Наталія Лісова, виконуючий обов’язки начальника міськрайонного управління у Канівському районі та м.Каневі Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Михайло Щербина. Як вони повідомили, проблема полягає в тому, що державний акт на право користування земельною ділянкою був скасований рішенням суду, а саме рішення Канівської міської ради про надання земельної ділянки - не скасоване.
Міський голова зауважив, що треба «ставити крапку» в цьому питанні і звернувся до представників структурних підрозділів з проханням знайти вихід із ситуації, що склалася, та роз’яснити канівцям, які їхні подальші дії.
Також зверталися люди з проханнями прочистити водостік, налагодити роботу тепломереж у підвалі житлового будинку, цікавилися про пільгові рейси міських автобусів.
Утім, цікавляться канівці не тільки побутовими справами, а й дозвіллям та культурними розвагами. Так, представники міста просили сприяння міського голови в організації танців «для тих, кому за», які традиційно проходять влітку по вулиці Героїв Дніпра, біля фонтана.
  Друк статті