Виконком затвердив склад комісії з питань Громадського бюджету


Повернутись

У середу, 5 липня ц.р., виконавчий комітет Канівської міської ради затвердив склад комісії з питань Громадського бюджету.

Нагадаємо, в ході останнього засідання сесії, яке відбулося 29 червня ц.р., депутати міськради прийняли нове положення про Громадський бюджет, в якому, зокрема, передбачається створення спеціальної комісії з питань Громадського бюджету, яка стежитиме за ходом реалізації бюджету участі від періоду подачі проектів на конкурс до їх безпосереднього втілення в життя.

Як зазначалося, відповідна комісія складатиметься з 14 осіб: з них 7 членів – працівники  структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради і 7 членів -  представники громадськості міста Канів. 

В ході засідання виконавчого комітету 5 липня ц.р. члени виконкому затвердили склад майбутньої комісії з питань Громадського бюджету. Відтак, до неї входять: виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради, голова комісії В.Святелик, заступник міського голови, заступник голови комісії Н.Матінова, спеціаліст відділу інвестицій та туризму, секретар комісії О.Люлька, начальник фінансового управління Г.Карпушенко, начальник юридичного відділу Н.Лісова, начальник управління містобудування та архітектури Л.Артюк, начальник відділу культури О.Труфанова, представники ГО «Спілка підприємців Канівщини» В.Коржов, ГО «Центр культури і мистецтв» Р.Лаврентьєва, ГО «Канос» Є.Капітан, ГО «Разом» Л.Шульга, ГО «Патріот» Н.Краєва, ГО «Молодіжний центр інвалідів «Відродження» Н.Капустян, громадський діяч Л.Зелененко.

  Друк статті