Виконком запрошує приєднатися до розробки плану економічного розвитку міста


Повернутись

Як повідомляє управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради, в рамках проекту «Мери за економічне зростання» буде сформовано робочу групу з  розробки Плану місцевого економічного розвитку.  

Нагадаємо, Канів став учасником нового проекту ЄС «Мери за економічне зростання». Головна мета Ініціативи - сприяння розвитку співпраці місцевих органів влади, громадського суспільства, бізнес-спільноти з метою стимулювання економічного зростання, розвитку бізнес-простору і покращення умов його ведення, підвищення рівня зайнятості населення – все це для розбудови заможного, розвинутого суспільства.

I етапом реалізації цього Проекту є розробка Плану економічного розвитку міста Канева, який повністю відповідатиме його концепції.

Управління економічного розвитку формує склад робочої групи з розробки Плану.

- Запрошуємо представників громадських об’єднань, приватного бізнесу, керівників підприємств, організацій, установ які небайдужі до життєдіяльності і розвитку міста,стати учасниками цього проекту та всіх активних жителів Канева, - говорить начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова.

Для цього просимо до 15 липня ц.р. подати свою кандидатуру на електронну адресу: uprek@ukr.net , або за телефонами: 3-68-13, контактна особа – Жорнова Олена Олександрівна; 3-22-51, контактна особа – Рожкова Ірина Вікторівна.

  Друк статті