Канівський міський голова вручив ордер на 2-кімнатну квартиру учаснику АТО


Повернутись

У п’ятницю, 7 липня ц.р., Канівський міський голова Ігор Ренькас вручив ордер на 2-кімнатну квартиру в місті Канів учаснику АТО Вадиму Очеретяному.

Нагадаємо, відповідне рішення про виділення з міського бюджету суми в розмірі 455 тис.грн. для придбання 2-кімнатної квартири в комунальну власність територіальної громади м.Канів з подальшим наданням сім’ї учасника бойових дій Вадима Очеретяного, було ухвалено на засіданні виконавчого комітету 7 червня ц.р.

Передаючи ордер на житло захиснику України, міський голова побажав йому щасливого сімейного життя в новій оселі.

- Ви – перший учасник АТО, який отримує житло в Каневі. Утім, сподіваюся, що ситуація покращиться і це - тільки початок, - зауважив І.Ренькас.

Новоспечений власник квартири Вадим Очеретяний, 1985 року народження, проходив військову службу в ході ІІІ-ї хвилі часткової мобілізації до Збройних Сил України з серпня 2014 року по вересень 2015 року.

- Майже увесь цей час був у зоні проведення АТО, - пригадує Вадим. – Служив у 24-й механізованій бригаді, в танковому батальйоні. Був на Бахмутській трасі, недалеко від міста Щастя Луганської обл.

Чоловік зізнається, що іноді думає про те, щоб повернутися до ЗСУ і піти на контрактну службу, але сім’я переважає, тож зараз працює на ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Як повідомила начальник юридичного відділу виконавчого комітету Канівської міської ради Наталія Лісова, Вадим Очеретяний стояв на квартирному обліку при виконавчому комітеті Канівської міської ради в першочерговій черзі (серед учасників бойових дій в зоні проведення АТО під №1) з 16 грудня 2014 року. Допіру сім’я Очеретяних у складі: чоловіка, дружини і дитини проживала у гуртожитку. Відтак, вони переїдуть до 2-кімнатної квартири в місті Канів, житловою площею 28,5 кв.м.

- Моя дружина сподівалася, що нам дадуть житло, а я, якщо чесно, й досі не вірю, що це таки сталося, - коментує учасник бойових дій.

До слова, питання поліпшення житлових умов актуальне для багатьох канівців, про що свідчить кількість відповідних звернень громадян до виконавчого комітету Канівської міської ради – за 6 місяців ц.р. їх зареєстровано 103, що складає 25,24% від загальної кількості звернень.

Допомогти усім заявникам поліпшити їх житлові умови у влади, на жаль, можливості немає. Однак, окрім придбання житла для учасника АТО, також вдалося виділити 100 тис. грн. для подальшої купівлі в дольовій участі квартири вдові ліквідатора аварії на ЧАЕС Л.Павеліці.

  Друк статті